Yeni Nissan web sitesi yayında


 digitalage 25.05.2009 

 

Nissan Yeni Site

Online platformda ürettiği yaratıcı fikirlerle adından söz ettiren adinteractive, farklı bir çalışmaya daha imza attı. adinteractive, Nissan Türkiye için geliştirdiği www.nissan.com.tr sitesini, yurt dışından gelen site şablonundan Türkiye pazarını dikkate alarak uyarladı. Global standartlarda hayata geçirilen site üzerinden Nissan hakkında daha fazla bilgiye çok daha kısa sürede erişebiliyor ve hangi Nissan’ın size daha uygun olduğuna hemen karar verebiliyorsunuz.

Geliştirdiği www.nissan.com.tr sitesi ile adinteractive, ziyaretçilere Nissan dünyasını daha yakından takip etme fırsatı sunuyor. Site içerisinde en güncel Nissan haberlerinden Nissan’ın en yeni modellerine, verilen hizmetlerden Nissan modelleri ile gerçekleştirilen test sürüşlerinin videolarına kadar birçok interaktif öğe yer alıyor.

Türkiye’nin en başarılı interaktif ajansları arasında yer alan adinteractive bu yıl, kişisel ve kurumsal kategorilerde ülkemizin en iyi web sitelerini seçen Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması’nda 12 dalda finalist oldu. www.nissan.com.tr projesi ile otomobilseverlere heyecan yaşatan adinteractive, geçtiğimiz ay dünyanın ilk ve en prestijli internet yarışması olan ve The Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen Internet Advertising Competition (IAC)’da, başka bir ilki daha gerçekleştirerek üç ödül birden almıştı.

Reklamlar

About this entry