Yeni Falim.com.tr ile Eğlenceli Gelecekler


falimad1

Yenilenen Falım web sitesiyle geleceğinizi görürken hediyeler de kazanın

Yeni falim.com.tr birbirinden eğlenceli bölümleriyle dikkat çekiyor. Ziyaretçiler sitede bulunan Falcı Bacı’ya fal baktırıp, Aşk Metre ile aşklarının gücünü ölçebiliyorlar. Sitenin en çok ilgi çeken bölümüyse yarışmacıların manilerdeki eksik kelimeyi bulup çeşitli ödüller kazandıkları Manimatik oyunu.

Tamamen flash illüstrasyon olarak tasarlanan site, ziyaretçilerini köyde adeta sanal bir gezintiye çıkarıyor. Bu gezinti sırasında dileyenler köyün Falcı Bacı’sına kahve falı baktırıp, aşk metre ile aşklarının gücünü ölçebiliyor; ya da burç yorumlarını okuyarak yıldızlardan haber alabiliyor. Sitede kullanıcılar yükselen burçlarını öğrenip burç karakterleri hakkında bilgiler de alabiliyor.

Kalemine güvenenlerse Manikolik’e uğrayıp kendi manilerini yazabiliyorlar. Bu maniler daha sonra sitede yayınlanıyor. Ayrıca manilerle bezeli bir e-kart modülünden istenilen okazyona uygun bir e-kart ve maniyle kullanıcılar sevdiklerine özel e-kartlar gönderebiliyor.

Sitenin en çok ilgi çeken bölümlerinden biriyse Manimatik. Bu bölümü ziyaret edenler zamana karşı yarışarak manilerdeki eksik kelimeleri bulmaya çalışıyorlar. Her ay en yüksek puanı alan ilk 20 kişi 5’er adet 3’lü Falım Stick kazanıyor. Köydeki ağaçlardan birinin üstüne tünemiş minik kuş ise ziyaretçilere Falım’ın Tema Vakfı ile ortak yürüttüğü “Sakız Ağaçlarına Sevgi Aşılıyoruz” projesi hakkında bilgi veriyor.

www.falim.com.tr ile ziyaretçilere eğlenceli bir deneyim sunan adinteractive, geleneksel pazarlama pastasının dramatik oranda küçüldüğü 2009’un birinci çeyreğinde yüzde 85 gibi rekor bir oranda büyüme gösterdi. Uzun süredir global pazardaki uluslararası firmaların da dikkatini çeken adinteractive, global ajanslardan gelen ortaklık tekliflerini değerlendiriyor. adinteractive hakkında www.adinteractive.com.tr adresinden bilgi alınabiliyor.


About this entry