Kayıp Messenger Buddy’yi Bul, Hediyeyi Kap!


Türkiye’nin ilk interaktif pazarlama ajansı adinteractive’in Windows Live Messenger için projelendirdiği Messenger Buddy Fotoğraf Albümü kampanyası yayına girdi. Tam 15 gün sürecek kampanyada www.messenger10yasinda.com adresini ziyaret eden ve fotoğrafı tamamlayanları sayısız hediyeler bekliyor…

Online platformda ürettiği yaratıcı fikirlerle adından söz ettiren adinteractive’in tasarladığı www.messenger10yasinda.com sitesinin, Messenger Buddy Fotoğraf Albümü kampanyası yayına girdi. Messenger Buddy’nin Fotoğraf Albümü’ndeki fotoğraflardan birinin kayıp olduğu kampanyada, kullanıcılar Messenger hesaplarıyla giriş yapıp bu fotoğrafı arıyorlar ve albüme yerleştiriyorlar. Listelerindeki arkadaşlarına önererek, katılımlarını tamamladıkları bu eğlenceli oyunda, fotoğrafı bulanlar 150 adet Buddy Memory Stick veya 75 adet çift kişilik AFM sinema bileti kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca her gün çekilişle belirlenecek 30 kişi Bilyoner.com’dan çeyrek Milli Piyango bileti kazanma şansı elde edecek. Kampanya sonunda toplamda 480 adet çeyrek Milli Piyango bileti sahiplerini bulacak.

Messenger’ın 10. yaşına özel kampanyaların, Messenger hakkında ayrıntılı bilgilerin ve eğlenceli içeriklerin yer aldığı www.messenger10yasinda.com sitesinde adinteractive, Messenger Buddy Fotoğraf Albümü kampanyası ile eğlenceli bir çalışmaya daha imza attı. Buddy doğdu, Buddy okulda, İlk aşk ve Buddy mezun oldu fotoğraflarının yanında kayıp fotoğrafın da bulunması gerekiyor. Fotoğraf Albümü’ndeki fotoğrafı bulmak için hemen Messenger10yasinda.com’ı tıklamak ve albümü tamamlamak gerekiyor.

Reklamlar

About this entry