Yemekseverlere yeni bir site: HerkesSofraya.com


 

Yemek seven herkes Knorr’un www.herkessofraya.com adresinde buluşuyor, yemek hakkında herşeyi beraber paylaşıyor

 Digital Age

 

adinteractive‘in Knorr için hazırladığı yemek, sofra ve mutfak kültürüne dair her şeyin bulunduğu sitede geleneksel ve popüler yemek tariflerinden Hayatım Yemek Dergisi’ne, dünya sofralarından püf noktalarına kadar pek çok konuda bilgi bulmak mümkün.

adinteractive, Knorr için tasarladığı http://www.herkessofraya.com ile yemek kültürü meraklılarına benzersiz bir site ikram etti. Sitede yemek tarifleri, mutfağa dair pratik bilgiler, sofra kültürü, 10 dakikada dünya mutfakları, mutfak sözlüğü, ölçü tablosu ve bazı tariflere ait videoların yanı sıra Hayatım Yemek adında yepyeni ve iddialı, aylık güncellenen bir yayın bulunuyor.

Bir anlamda herkessofraya.com sofrasında yok yok… Bir e-dergi özelliği taşıyan “Hayatım Yemek Dergisi”, aylık olarak güncelleniyor. Röportajlar, Mutfak Sanatları Akademisi’nin aylık programı, Selahattin Dönmez’den sağlıklı beslenme tüyolarının yer aldığı e-dergide, kış sporları, yemek pişirirken yararlı olacak püf noktaları, mevsimsel beslenme gibi konular bu yayında yer alıyor. Örneğin, bu ay Mutfak Sanatları Akademisi’nin kurucusu Mehmet Aksel röportajını okumak mümkün.

Özel yemek tariflerinin eklenebildiği herkessofraya.com’a üye olan herkes, eklenen tarifleri oylayabiliyorlar. Bu sayede aylık olarak en marifetli üyeler ve en popüler tarifler site aracılığıyla seçiliyor.

Reklamlar