İstanbul iPhone’la Artık Cebinizde!


Benim Yorumum:
——————————————————————————————————————

istanbul.com ekibini kutlarım, gerçekten çok başarılı bir iPhone aplikasyonu hazırlamışlar. İstanbullular istanbul.com’u cebinden düşürmeyeceğe benziyor 😉

Bu arada istanbul.com uygulaması, Appstore’da Lifestyle kategorisinde ve en popüler uygulamaların listelendiği ‘Top 25’ listesinde birinci sıraya yükseldi.
http://www.istanbul.com/magazin-yasam/istanbul-com-iphone-uygulamasi-yogun-ilgi-goruyor

Darısı yeni site ve aplikasyonlara…

– Köksal.

——————————————————————————————————————

istanbul.com iPhone Uygulaması

1995 yılından bu yana İstanbullulara ihtiyaç duyabilecekleri her tür güncel bilgi ve etkinliği sunan istanbul.com, iPhone uygulamasıyla artık cep telefonlarında.   

istanbul.com iPhone uygulamasıyla, İstanbul hakkında zengin bir içerik sürekli yanınızda olacak. Alışverişten eğlenceye, yeme-içmeden kültür ve sanata kadar hayatın farklı yönlerine hizmet edecek bölümlere tek bir uygulamayla ulaşabileceksiniz.

Uygulamada Neler Var?

“İstanbul’da Bugün” bölümü altında yer alan Konser&Parti, Sinema, Tiyatro, Opera&Bale ve Sergi kategorileri sayesinde şehrin kültür-sanat hayatına ait tüm detaylara zahmetsizce erişmeniz mümkün. Her türlü etkinliğin detaylı bilgisi, etkinlik saati, yeri, iletişim bilgileri ve fiyatını bu sayfalardan takip edilebilirsiniz.

istanbul.com sinemaseverleri de unutmadı. Vizyona giren tüm filmlerin içerik detaylarını ve sinema seans bilgilerini “bugün” bölümünün altındaki sinema kategorisinden izleyebilirsiniz.

Etkinlik takvimi fonksiyonunu kullanarak sadece bugünün değil, gelecekte dilediğiniz bir günün etkinliklerine ulaşmanız da çok kolay. Bunun için tek yapmanız gereken takvimden ilgilendiğiniz günü ve etkinlik türünü seçmek.

Şehrin yeme-içme ve eğlence hayatının kalbinde yer alan tüm mekânların adres ve iletişim bilgileri de istanbul.com uygulamasında yer alıyor. Restoranlar, gece kulüpleri, barlar, publar, meyhaneler, cafe ve lounglar, şarapevleri kısacası şehirde arayacağınız tüm mekânlar elinizin altında. Üstelik semte göre de arama yapabilirsiniz.

Tüm bu mekânların google maps entegrasyonu ise tamamlanmak üzere. Çok yakında burada yer alacak yeni versiyonda İstanbul eğlence hayatının tüm önemli noktaları harita üzerinden de erişilebilir olacak.

Reklamlar

About this entry