EĞLENCELİ. CANLI. FARKLI. DERGİ: ISTANBUL.COM


 

 

İstanbul’u gönlünüzce yaşamak için bildiğiniz tüm ezberleri bozma vakti geldi. DERGİ İSTANBUL.COM İstanbul’u A’dan Z’ye yaşama zevkini zirveye taşımak için gümbür gümbür geliyor!

Uzun yıllardır deneyimli ekibi ve en beğenilen yaşam portalı olmanın haklı gücüyle İstanbulluların yaşam rehberi olan İstanbul.com, doyurucu, eğlenceli, farklı ve yüzde yüz canlı içeriğiyle DERGİ İSTANBUL.COM‘la da İstanbul’u kucaklamaya devam ediyor.

DERGİ İSTANBUL.COM‘da neler mi bulacaksınız? Ucu bucağı olmayan dünya şehri İstanbul’u kendi seçimlerinizle yaşama lüksü, alternatif yaşamla tanışacağınız çılgın öneriler ve haberler. Yenilikleri eskimeden herkesten önce duyabilme imkanı. Sadece bu kadar mı? Tabi ki değil; Gündemde olması yetmez, günlerce konuşulmalı dediğin yüzleri daha yakından tanıma şansı, “ben mekanları gidip görenden dinlerim” dediğin yerde de hepsi gidip deneyimlenmiş en yeni mekan önerileri, günler öncesinden şehirde neler olacağını gün gün takip edeceğin harika bir ajanda, alışveriş için sadece özel günlerde değil, her ay bakıp inceleyeceğin zengin alternatifler, modaya en geniş pencereden bakış, kısacası İstanbul’un gündüzü gecesi, esprisi neşesi, ciddiyeti gerçekliği, hepsi DERGİ İSTANBUL.COM‘da.

Okurun yabancı hissettirilmediği, aileden sayıldığı en samimi DERGİ İSTANBUL.COM‘da buluşmak üzere..

Dergi İstanbul.com Ocak sayısında neler yok ki…

Son günlerin en beğenilen, arkadaşlar arasında komik mimikleri taklit edilen ve ayaküstü yazdığı şarkılarla ekran başında gülme krizlerine sokan kızı o! Ekranların Yahşi Cazibe’sinin en favori oyuncularından Hande Katipoğlu’yla samimi bir sohbet…

 

Havalar soğudu, kapalı mekanlara kaçmak lazım. Sinema mı yapsam, mis gibi sıcacık bir kahve mi içsem yoksa yüze yakın çorba alternatifi olan bir çorbacıya mı gitsem diye düşünmeyin. Soğuk havalarda otuz sıcak mekan burada!

     

Beyoğlu’na gitmeyi severiz, bize sorsalar avucumuzun içi gibi biliriz ama bir de fotoğraflarla bakınca, Beyoğlu’nu yeniden keşfetmiş gibi olacaksınız.

 

Bizim ayın favorileri listemiz biraz geniş; Ayın favori etkinliklerinden ev sinemasına kadar aklınıza gelecek ve hoşunuza gidecek top listeleri sizleri bekliyor.

     

Yukarıdaki cümleyi kurmadıysanız yeme içme sayfalarımızda gezinirken inanın kuracaksınız. Şehrin en yeni mekanları, kendini yenileyenler ve gidip görmediğinize hayıflanacağınız gerçek klasik mekanları sizin için gezdik, yazdık.

 

Abonelik için;
http://www.istanbul.com/onlinesiparis 

bulten@istanbul.com

 

Barbaros Bulvarı, Orhan Birman Plaza, No: 149 Kat: 9 34349 Balmumcu, Beşiktaş – İstanbul

T: +90 212 274 21 90 – F: +90 212 274 20 49