adsmrt Networkünün Yeni Bebeği: Cocuk.com


Ve bebeğimizi sizinle birlikte büyütmek istiyoruz!

istanbul.com ekibi olarak yılların verdiği yayıncılık tecrübemizi www.cocuk.com ile de sürdürüyoruz. Özellikle anne babaların ihtiyaç duyacakları her türlü bilgiyi, çocuk bakımıyla ilgili püf noktalarını, uzman görüşlerini ve eğlenceyi bir araya getiriyoruz. Hep “Keşke olsaydı” dediğiniz o “çocuk portalı” artık bir tık ötenizde. www.cocuk.com sayfalarında, hamilelik öncesi, hamilelik süreci ve hamilelik sonrası dönemlere ait bilgilerden bebek bakımıyla ilgili aklınıza takılanlara, tüp bebek hakkında merak ettiklerinize kadar her şey var. Artık internette kaybolmayacaksınız; kafanız da karışmayacak.

www.cocuk.com‘da sağlık, beslenme, gelişim, eğitim, güvenlik, farklı çocuklar, aile, alışveriş, gezi, evcil hayvanlar, rehber ve etkinlik başlıkları altında ailenizle ilgili danışmak istediğiniz her konuya rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Biz www.cocuk.com adresini sık kullanılanlarınıza ekleyeceğiniz iddiasındayız. Peki bu iddiada haklı mıyız? Görmek için www.cocuk.com adresine tıklamanız yeterli!

Reklamlar

About this entry